Tady můžete nakoupit

sobota 29. října 2011

Taneční

Abyste věděli, co vás čeká, až vaše dcery začnou chodit do tanečních...
Markétka letos chodí do tanečních. Je to taková parádivá princeznička, na každou lekci se pečlivě připravuje, nemůže na sebe vzít 2x stejné šaty atd. Minulou sobotu měla první prodlouženou, což pro nás znamenalo sehnat dlouhé šaty. Potřebuje dvoje, protože prodloužené jsou dvě...(třetí dlouhé šaty bude potřebovat na věneček...)
Navštívili jsme tedy místní půjčovny společenských šatů a objevili jsme půjčovnu, kde šaty i prodávali ve výprodeji za neuvěřitelné ceny (půjčovné takových šatů je cca 1.600Kč a ve výprodeji byly za cca 500Kč) Tak jsme hned dvoje koupili, tedy Markétka si je koupila za peníze vydělané na brigádě, jedny růžové a druhé modré. Jenže.... zjistili jsme, že by bylo dobré koupit pod ně ještě krinolínu, aby se šatičky pěkně nadouvaly a tudíž se v nich dobře tančilo. Ale taková krinolína je taky pěkně drahá sranda, nejlevnější jsme sehnali na internetu za 500Kč a tak jsme se rozhodli poradit si sami. Rozšmikala jsem starou záclonu, že do ní nastrkáme nějaké dráty či kostice, ale po poradě s paní z galanterie, jsme to vyřešili jinak. Markétka je holka kreativní jak už víte :o), vzala svou starou obruč hula-hop a do té staré záclony ji prostě zašila! A je to:Tancovalo se prý dobře :o).

2 komentáře:

  1. šaty jsou nádherné a nápad s obručí je fajn. Výprodej šatů by se mým 2 dcerkám taky hodil. Kde to je?

    OdpovědětVymazat
  2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Výměna kdekoli - Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat

Děkuji mockrát za krásné komentáře!